Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 459 kişi indirdi 14

New Star Soccer 5 Full İndir

New Star Soccer 5 Full İndir

Android telefonların futbol oyunu olarak bilinen New Star Soccer 5  bilgisayar versiyonu ile göze daha çarpıcı geliyor. Yeni efektler,gol atınca sevinme,taraftar sesleri,yeni ve dinamik arayüz’den daha fazlası ile geliyor. Gollerin Replay’ini kayıt edebiliyorsunuz.  Oyunda kendi yıldız futbolcunuzu geliştireceksiniz. Oyun zorluğunu ve hızını ayarlayabilirsiniz. Takım ilişkilerini arttırmak için paslı oynayın derim. Oyun içerisinde  takım arkadaşlarınızla aktiviteler yapabilir Kumarhane’ye ve Yemek yemeye vb. gidebilirsiniz. Taraftarlarınıza vakit ayırabilirsiniz. Ürün satın aldığınız zaman sevgilileriniz olacak ve her eşyanızda sevgili yapma dereceniz artacaktır. Paranız oldukça gayrimenkul alabilirsiniz,Araba vb. alabilirsiniz. İçki içtiğiniz zaman falso verme yeteneğiniz artacak. Krampon satın alarak yeteneklerinizi arttırabilirsiniz. Üstelik TÜRK liginin de olması daha keyif katıyor. Yazıyı fazla uzatıp sizleri sıkmadan görüntülere geçelim 🙂

Resimlerde gördüğünüz gibi oyunun boyutu küçük ama verdiği keyif gerçekten harikulade büyük 🙂 Kendim de oynuyorum tavsiye ederim.

video

AYRICA BURADAN OYUNUN KENDİ SİTESİNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
New Star Soccer 5 Full İndir
New Star Soccer 5 Full İndir New Star Soccer 5 Full İndir


 • alperen inan

  admin kardes NSS5 sunucusuna bağlanılamadı hatası alıyorum internet açık olduğu halde bi yardım edermisin ?

 • Aqaxan

  abi sunucuya baglanmiyo. Ne yapa bilirim?

 • abi sunucu bağlantısı yok diyo

 • Kerrem

  abı ama oyun para ıstıyor ya gunluk 3 mac yapabılıyoruz hılesı yokmu acaba

  • evet onu bende yaşadım ve ayrıca günlük 3 değil,3 maçtan sonra bi kaç saat ara verdiriyo sonra süre bitince devam ediyosun.

   • Kerrem

    peki abı bunun bı hılesı felan yokmu ılla satın mı almamız lazım