Kapat
Ders Programları 346 kişi indirdi 0

Ödevmatik 2.0 Matematik Soru Hazırlama Programı

odevmatik matematik soru hazirlama programı indir

Ödevmatik 2.0 Matematik Soru Hazırlama Programı İndir

Matematik Soru hazırlama programı indir , Odevmatik programı ile kendinize veya çocuğunuza istediğiniz özelliklerde matematik alıştırmaları hazırlayabilirsiniz.Hazırladığınız alıştırmaların çıktısını alıp çoğaltabilirsiniz.

Örneğin bir matematik öğretmeni iseniz bu programı kullanarak hazırladığınız matematik alıştırma sorularının çıktısını alarak tüm sınıfınıza dağıtabilirsiniz.Elinizle yazmak veya başka yerlerden bulmak yerine tamamen farklı şekilde sorular oluşturabilen ve son derece kolay bir şekilde kullanılan Matematik soru hazırlama programı olan Ödevmatiği seçebilirsiniz…

Derste çocuklar alıştırma yaparken sizde zaman kazanmış olursunuz,Ödevmatik 2.0 genelde öğretmenlerin tercih ettiği bir Matematik Soru Hazırlama programıdır.Windows’un bütün işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Aşağıdaki linklerden Ödevmatik 2.0 Matematik soru hazırlama programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz…Ücretsiz lisans ve dili türkçedir.

Programın güvenli olup olmadığını anlamak için aşağıdaki linkten virüstotal sonuçlarına göz atarak kendinizi tatmin edebilirsiniz..

Odevmatik 2.0 matematik soru hazırlama programı virüstotal

odevmatik

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Ödevmatik 2.0 Matematik Soru Hazırlama Programı
Ödevmatik 2.0 Matematik Soru Hazırlama Programı Ödevmatik 2.0 Matematik Soru Hazırlama Programı Ödevmatik 2.0 Matematik Soru Hazırlama Programı