Kapat
Full Programlar 122 kişi indirdi 0

Outpost Firewall Pro 2014 Full İndir – PC Savunma Programı

Piyasada birçok Firewall programı mevcut ama böylesini bulmak zor mesele, proğramın birçok özelliğe mevcut ve sisteminizde tam koruma sağlamakta, tabi firewall programlarını antivirüs programı gibi düşünmeyin her zaman bir antivirüs programı bilgisayarınızda bulunmalı.

Aslı program tamamen profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış, yani bir acemi için bu programı yüklemekle kaldırması bir olacağına eminim, çünkü program o kadar detay’a iniyor ki size yapılan saldırıyı algılayıp saldırıyı yapan bilgisayarı 15 dakikalığına sizden uzaklaştırabiliyor. İsteğe bağlı olarak bu süre artabiliyor. Programın Hassaslık ayarları sayesinde en küçük ping’leri ve port taramalarını bile algılayıp, yapanların size ip’sini veriyor. İnternete ulaşmak isteyen her türlü programın adını ve bağlanmak istediği adresi size iletiyor. İsteğinize bağlı olarak o programın internete bağlanmasını engelleyebiliyorsunuz. İnternet bağlantısına izin verdiğiniz programlardan birinin kodları değişirse size uyarı veriyor ve bir daha soruyor: “İnternet bağlantısını verilsin mi?”.

Outpost Firewall, dünyanın en ünlü güvenlik yazılımları arasındadır ve genel olarak Profesyonel PC kullanıcıları ve Ofis gibi ortamlar için kullanımı tercih edilmektedir. Bu Proğram ile bilgisayarınızı e-postadaki zararlı betiklerden (script), reklam pencerelerinden, internet solucanlarından, casus yazılımlardan, truva atlarından ve bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan hackerlardan koruyabilirsiniz.

AGNİTUM FİREWALL 8.1.1 (2014)

Internet tehditlerle doludur: Internet solucanları, casus yazılımlar, truva atları, hijacker’lar ve diğerleri. Bunların hepsi sistem hatalarına, düşük sistem performansına ve diğer tehditlere açık kapı bırakan bir sistemin oluşmasına neden olur. Outpost Firewall, bütün bunlara engel olacağı gibi internet trafiğinizi izler ve bilgisayarınızdan veri gönderen programları izlemenizi sağlar.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"