Kapat
Full Programlar 146 kişi indirdi 0

Panda Cloud Antivirüs 2013 İndir

Alışılagelmiş antivirüs yazılımlarından farklı olarak Panda Cloud Antivirus, bilgisayarınıza kurduktan sonra hiçbir şekilde dert etmeniz gerekmeyen birgüvenlik yazılımıdır.

Program içerisinde yapılan virüs veritabanı güncellemelerinde, virüs veya benzer diğer zararlı bir yazılım tehlikesinde programı açıp işlemler yapamanıza gerek yok.

Panda Cloud Antivirus (Ücretsiz Antivirüs Programı) sanki bilgisayarınızda hiç yokmuş gibi hissedip her şeyi otomatik olarak yapabilen güçlü bir alternatifgüvenlik çözümü diyebiliriz.

Yazılımı kurduktan sonra ister oyun oynayın ister internette dolaşınisterseniz de ofis yazılımları ile çalışın, sisteminizi hiç zorlamadan vevarlığını bile hissettirmeden çalışan, bilgisayarınızı ve bilgilerinizi güvenlibir şekilde tutan bu ücretsiz antivirüs programı sahip olduğu basit arayüzü ve yapısı ile konusuna odaklanmış güzel bir araç.

Yazılım her türlü virüs güvenliğini de sürekli olarak bağlantıda olduğu ve dünyanın en hızlı virüs belirleme sunucularından biri olan Panda sunucularına bağlı olarak sisteminizi en güncel virüs ve zararlı yazılım tehditlerine karşı korur.

 

91ncekyit6

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"