Kapat
Full Programlar 313 kişi indirdi 0

PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir

PC Optimizer Pro, bilgisayarınızdaki kasma, donma, çökme gibi sorunları ortadan kaldıran oldukca başarılı sistem bakım ve onarım programıdır.

Sistem kayıt defterindeki hataları tarayıp giderebilen yazılım, bunun yanı sıra, internet aktivitelerinin dökümünü temizler ve istenmeyen dosyaların temizlenmesine yardımcı olur.

Tracks Eraser aracı vasıtası ile, bilgisayarınıza genel bir tarama yaparak, kişisel gizliliğinizi ihlal eden dosya ve programları temizler ve istenmeyen gizli kişisel kalıntıları temizler.

File Shredder aracı ile, güvenli olarak silmek istediğiniz bir dosyayı, kalıcı olarak silmenizi sağlar ve hiçbir profesyonel uygulama vasıtası ile geri getirilemeyecek şekilde yok eder.

Uninstaller aracı sayesinde ise, istemediğiniz yazılımları iz bırakmadan ve güvenli olarak kaldırabilir, System Info aracıyla da; bilgisayarınızın donanımı ve yazılımı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir
PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir PC Optimizer Pro 6.5 Türkçe 32 Bit Full İndir