Kapat
Full Programlar 121 kişi indirdi 8

Perfect Registry 2.0 Full Türkçe İndir

Raxco PerfectRegistry Türkçe Full 2.0.0.2679 İndir

Bilgisayarımızdaki Kayıt Defterininin neden onarılması gerektiğinin ben size kısaca izahını yapayım ondan sonra bu veya bu tür programları envanterinizde barındırmanın zorunluluğunu anlarsınız. Teknolojimiz hızla gelişti ama buna ayak uydurmak oldukca güç, en önemlileri ise Bilgisayar ve bilgisayarımızı korumanın yöntemleri arttıkca korumasız bırakacak virüs v.b durumlarda artmakta, tabi programın virüsle alakası yok ama empati yapmanız için söyledim. Yani saadet’e gelecek olursak birçok kişi bilgisayarını hor olarak kullanıyor yani internet’te işini görüp çıkıyor bir süre sonra pc yavaşlayınca veya hata mesajları v.b durumlar olunca Eyvah diyor.

PerfectRegistry Programının amacı bilgisayarınıza kurduğunuz programların kayıt defterinde oluşturduğu kalıntı izleri temizlemek ve bilgisayarınızı bu doğrultuda hızlandırmak ayrıca pc sorunlarını çözmek maddesinide işin içine katabiliriz.  Geçersiz ve gereksiz kayıt defteri girdilerini temizleyerek Uygulama ve programların daha hızlı açılmasını sağlayabilir ve bilgisayarınızdaki sistemsel hataları giderebilirsiniz. Ayrıca programın yedek özelliği herhangi bir olumsuz durum oluşursa yedeği geri yükleme yapmakda mümkün.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Perfect Registry 2.0 Full Türkçe İndir
Perfect Registry 2.0 Full Türkçe İndir


 • Saol admin adamsın valla senin sayende birçok şeyden yararlanabilioruz 😀

 • savaş demir

  rar key ne

 • isimsiz

  kardeşim ya bende mavi ekran gibi birşey çıkıyor prototype oynadığımda pes 2014 oynadığımda gta 4 oynadığımda ve gta ender city v3 oynadığımda mavi ekran çıkıyor nasıl düzelte bilirim sen bilirsin sana güveniyorum.format attım ama olmadı.

  • mavi ekran hatası bazen sistemsel bazen donanımsal olabilir, Masaüstü PC ise , kasayı aç 2 tane Ram varsa ram’lerin yerini değiştir, veya 2 ikisinide tek tek takıp dene, eğer tek ram’se emanet bir ram bulup dene sorun ramde olabilir. Donanımsal olarak genelde Ramdan kaynaklanır,

   • isimsiz

    teşekkür ederim kardeşim deniyicem

 • şifre istiyor

  • Şifreli vermişim Pardon, Dosya tekrar şifresiz olarak upload edilmiştir.