Kapat
Bilim ve Teknoloji 84 kişi indirdi 0

Pokemon GO Yüzünden Öldü!

pokemon-go-olum-getirdi-640x360

Pokemon GO Yüzünden Öldü!

Dünya tarihinde çok nadir olmuş bir olay daha yaşandı.İngiltere’de yaşayan 20 yaşındaki bir süpermarket çalışanı olan genç adam, pokemon go oyununda pokemon avlamak için girdiği bir otoparkta kavga ederek can verdi.

İngiltereli Carl Gregory, pokemon yakalamak için gittiği alışveriş merkezinin otoparkında kendini bir anda bir kavganın ortasında buldu.Aldığı darbelerden dolayı otoparkta ağır yaralanan genç acilen hastaneye götürülmesine rağmen kan kaybından dolayı kurtulamadı.

ANNESİ OYUNA LANET EDİP ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Bu vahim olayın ardından Chloe’nun annesi, sosyal medyada ateş püskürdü. Üzüntülü anne “Hiçbir şey uğruna öldürüldü.

Daha bir çocuktu ve sevgi doluydu. Hayatın geldiği son nokta bu mu ? ” dedi.

Carl Gregory. See National News story NNMURDER; Police are investigating what may be the the country's first Pokemon Go murder, after a "well-respected" young man was killed outside a toy shop 'while playing the game.' Supermarket worker Carl Gregory, 20, was murdered after apparently getting into a fight over the mobile phone game in a shopping centre car park. He was playing the popular game at The Link shopping centre in Broadstairs, Kent, just after 10pm on Tuesday, when he was killed, according to his on-off girlfriend's mother. Ambulance crews were sent to the shopping outlet but Carl was declared dead at the scene.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"