Kapat
Full Programlar 249 kişi indirdi 1

priPrinter Professional 6.1.2 Full İndir

download-priprinter

priPrinter Professional 6.1.2.2316

priPrinter istediğiniz şekilde belgeleri yazdıran bir sanal yazıcı ve baskı önizleme programıdır. priPrinter ile sağ ekranda gerçek önizlemeleri görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Daha profesyonel işler yapmak mı gerekiyor o zaman filigran uygulamak, silmek veya sayfaları yeniden düzenlemek, kenar boşluklarını ayarlamak, bir kağıda çok sayıda sayfa koymak, doğru veya metin yazıya dökmek için birçok işlemi hızlı kolay ve basit bir şekilde yapabilirsiniz.. Birkaç fare tıklaması ile kitapçıklar, posterler, antetli oluşturabilirsiniz.

Sonunda, tek veya çift taraflı modda gerçek bir yazıcıya işinizi yazdırmak PDF ya da resim dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Baskı tarihi mevcut ve kullanımı kolay, çek ya da önceden basılı belgeleri yeniden yazdırmak için priprinter işinizi görecektir. Siz herhangi bir kelime veya cümle için tüm belgelerde arama yapabilirsiniz.

Her özelliği güzel örneğin tasarlanmıştır: fare ile marjlarını sürükleyin veya kesin değerleri yazın, yeni oluşturabilir veya mevcut filigran, klasik bir sayfa modunda veya hatta görünüm sayfalarını kullanabilirsiniz 3D . Sen kullanabilirsiniz priPrinter profillerine yaygın olarak kullanılan düzenleri ve ayarları kaydetmek için.

Zaman, sizin toner ve ağaçları koruyalım | sayfaları ve işleri yeniden düzenleme | | yazdırma işinizi önizleyin Doğru küçük hatalar | kesinlikle mükemmel görünmesini sağlayın.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
priPrinter Professional 6.1.2 Full İndir
priPrinter Professional 6.1.2 Full İndir priPrinter Professional 6.1.2 Full İndir priPrinter Professional 6.1.2 Full İndir


  • emre kaya

    Fraps video boyutunu nasıl düşürtebiliriz.. yardimci olurmusunuz lütfen.