Kapat
Full Programlar 192 kişi indirdi 0

Program4Pc DJ Music Mixer 5.4.0 Full İndir

Program4Pc-DJ-Music-Mixer

Profesyonel DJ ve Ses Karıştırma Yazılımı

DJ Music Mixer tüm gelişmiş özellikleri ile güçlü ve profesyonel DJ yazılımıdır. Yenilikçi karıştırma araçları ile sezgisel ve kolay kullanımlı arayüzü birleştirerek inanılmaz canlı karışımlar yaparak en iyi melodiyi yaratabilirsiniz.

10 bant ekolayzır ile DJ

En Güçlü Ekolayzer Sistemi

Her deck için + /-15dB kazanç ile 10 bant ekolayzer daha önce işinizi kolaylaştıracak, ayrıca ayarlanabilir EQ raflar ile 16 Önceden tanımlanmış bir ekolayzer ayarlarını gerçek çevre etkileri mevcuttur.

Cue kontrolü ile karıştırın ve döngü müzik

Cue, Kontrol Döngü ve Remixing

Remixing kontrol işaret ve döngü işlevleri olmadan elde edilemez. İpucu noktaları kolaylıkla düştü veya tetiklenebilir. DJ Music Mixer çalma motoru bir hıçkırık olmadan zihin kolaylığı ile karıştırmaya böylece tetikleme doğru ve hızlı bir sufle için ayarlanmıştır. 1, 2, 4, 8, 16, ya da bir düğmeye tıklama ile 32 yendi kesimleri kolay olmamıştı döngü kesintisiz anlık kurmak.

Müzik mikser DJ samplers

DJ Sampler Deste düzinelerce

DJ numune temel unsurlarıdır müzik mikser yazılım ve DJ Music Mixer her biri için ayrı kaydedici ile 12 bağımsız numune deste vardır. Ayrıca hazır-go örnekleyici yuvalarına bir döngü, kaydedilmiş parçaları, ya da tüm müzik göndermek ve profesyonel karıştırma gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden hiçbir şey kendi yaratıcılık dışında, yaratıcı akışını sınırlayan yüklemek için bol ve rekor müzik parçaları bulunmaktadır.

Koro Bozulma Echo Flanger ve DJ Gargara etkileri

Ultimate ve Sonsuz Etkileri

Çene müzikal performans bırakarak yapmak için Chorus, Distortion, Echo, Flanger, gargara, Reverb, parametrik EQ ve Dalgalar Reverb:. Dahil olmak üzere güçlü ve özelleştirilebilir etkileri demet sağlayın. Aynı anda gerçek zamanlı efektler uygulayarak ses ve video karıştırma için mükemmel bir çözümdür.

Ses CD'si rip ve ses formatı ses parçaları dönüştürmek

Ses Format Audio CD Rip ve dönüştürme

DJ Music Mixer CD’lerden ses parçaları okur ve MP3, WAV, OGG ve AIFF dosyaları gibi dijital formatlarda çeşitli ses CD’si dönüştürmek ve tasarruf sağlayan gelişmiş bir CD Ripper aracı ile donatılmıştır. Dönüştürülen ses dosyalarının orijinal kaynağından ve anında karıştırma müzik mikser güverte içine yüklemek için hazır olarak aynı yüksek kalite var.

Ayıklanıyor video, ses ve dönüştürmek

Video Ses ayıklayın ve dönüştürün

Videodan ses (ses çıkarmak) dönüştürmek ve DJ Mixer ithalatı için MP3 ve WAV kaydedin. Özü ve video dönüştürme ses işlemi kolay, hızlı ve orijinal dosya ya da dönüştürülen ses dosyası ya da kesinlikle hiçbir zarar gelmez.

DJ müzik miksere karışımı Tutanak

Line-in girişi ve kayıt

DJ Music Mixer ile, ses kartı destekler ve herhangi bir güverteye rota onları gibi pek çok giriş kanalları ayarlayabilirsiniz. Sen dalga, senkronizasyon ve daha görselleştirme, efektler uygulayarak da dahil olmak üzere, giriş akışı üzerinde tam kontrole sahip. Profesyonel bir kayıt özelliği canlı karışımları kayıt ve kayıpsız MP3 formatında kullanılabilir. Kayıtlar otomatik olarak hızlı erişim, tekrar ve sıfırdan için kitaplığında arşivlenir. Hep birlikte bir sevinç nihai DJ mix deneyimi.

MP3, WAV, WMA M4A OGG AIFF AC3 FLAC formatlarını Mix

Tüm büyük ses formatlarını destekleyen

Bu harika müzik mikser ve ses dekoder desteği ve kaya gibi sağlam istikrar bozulmamış ses sunar. DJ Music Mixer oynar MP3, WAV, WMA, M4A ve MP2, AAC, OGG, AIFF, AC3, FLAC, CDA dahil olmak üzere diğer tüm popüler ses formatları.

DJ müzik mikser yazılım karıştırma Video

Okuyun ve Mix Video Dosyaları

DJ Music Mixer yükleri tüm popüler video formatlarını ve siz, onları yanı sıra ses karıştırıp hemen video dosyasından ses çıkarmak ve nihai DJ karıştırma için ses tam olarak çalışır. Hatta VJ yapıyor ve daha ileri gidip Video karıştırmageliştirilmiş şarkıları (AVI, MP4, MPEG …).

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Program4Pc DJ Music Mixer 5.4.0 Full İndir
Program4Pc DJ Music Mixer 5.4.0 Full İndir