Kapat
Genel 266 kişi indirdi 6

Putdrive ile 100’lerce Premium Siteden Dosya İndirme

TÜM PREMİUM İNDİRMELER TEK ÇATI ALTINDA

100’den fazla premium dosya paylaşım sitesinden Putdrive ile kolayca tek hesapdan indirme yapabileceksiniz, Yeni bir Online bulut depolama sistemi olan putdrive size 100 den fazla premium sitesinden dosya indirmenize aynı zamanda torrent indirmeler yapmanızada olanak tanıyor.

BEDAVA FİYATINA 100’LERCE PREMİUM SİTEDEN BEKLEMEDEN DOSYA İNDİRİN.

Artık her premium sitesine ayrı ayrı ücret ödemeye ve hesap açmaya gerek yok artık putdrive var. Tek hesap ile kolayca internet bağlantınızın desteklediği  en yüksek hızda indirme yapabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz dosyanın url adresini  putdrive’e yapıştırmak, size dosyayı bulut sunucunuzdan indirebileceğiniz linki hemen sunacaktır.

TORRENT İNDİRMELERDE MEVCUT

Putdrive’in Torrent desteği ile bir torrent dosyasının url’sini yada torrent dosyasını online depolama alanınıza ekleyin, size en yüksek hızda indirebileceğiniz link’i hemen sunacaktır, aynı zamanda torrent yüklemelerde mevcut

100 GB’LIK DEPOLAMA ALANI BEDAVA

Her yeni kayıt olan kullanıcıya 100 GB’lık bir Online depolama alanı sunuluyor, artık dosyalarınızı bu online alanda güvenle saklayabilirsiniz.

 

PUDRİVE’e KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

 • Şevval

  Bunun gibi bir çok alternatif site var zaten, ama bu iyi gibi 🙂

 • Cihan

  üye oldum başarılı

 • Orhan

  Fiyatları oldukca uygun bir hizmet, diğerlerine fazladan para vermek ve tek tek hesap oluşturmaktansa buna sadece bi siteye vereceğimiz ücret miktarı kadar tüm sitelerden tek hesapla download yapabiliyoruz

 • Emrecan Namlıyurt

  Süper birşey bu, acaba siz ortakmısınız bu siteye

  • Hayır ortak değiliz, sadece tanıtım amaçlıdır

 • Burcu

  üye oldum 1 aylık hizmet aldım gayet yüksek hızda indirme yapıyor bekleme vs derdide ve nerdeyse bedava fiyatına teşekkürler paylaşım için.