Kapat
Genel 132 kişi indirdi 0

Root Nedir Öğrenin! ve Google Play İndirin!

android-cihazlar-nasil-root-yapilir-en-kolay-root-yapma-yontemi-burada-5653afc63f505

Root nedir?

Türkiye’de ve Dünya’da android tabanlı cihazların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu nedenden dolayı da Root nedir? Gibi soru türleri bizlere sık sık yöneltilmekte ve bir cevap aranmaktadır. Biz de temel olarak sizlere root etme işlemleri ile alakalı en açıklayıcı anlatımları da web sitemiz üzerinden sağlamaktayız.

Artık güncel bir yol izlenerek tüm root etme işlemleri sizlere harfiyen sunulmaktadır. Root nedir? Sorusuna yönelik cevaplar almak ve bu uygulamalardan faydalanmak çok basit ve kolay bir iş olarak görülmektedir. Köküne inerek tüm telefonda yer alan programları ve bunun dışında da Android uygulamanızı yönetebilir, konulara dair fikirler alarak da sorgulamaların eksiksizce gerçekleşmesine de aracılık edebilirsiniz.

Kaynak; Root Nedir

Google play indir

Google play indir uygulamasını sizler de bir tıkla cihazlarınıza yükleyin! Her anlamda kullanışlı ürünler sunmak ve bu aşamada fikirler almanız aşamasında çalışmalar yapan web sitemiz, sizlere alanında en çok tercih edilen ürün tiplerini sunmayı da ihmal etmemektedir. Bu aşamada ise pek çok kişi tarafından önemli sayılan ürün türü, her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekiyor.

 

Cihazınızı bazı zamanlar sıfır almanızdan dolayı Google play indir sürümü olmayabiliyor. Veya format atma gibi durumlarda da kaybolma ihtimali çok yüksek! Kesinlikle paniğe kapılmayın ve web sitemiz üzerinden tek tıkla siz de indirme işlemlerini gerçekleştirerek bu uygulamalara sahip olabilmenin keyfini sürün. Her anlamda uygulamaları sizlere sunmak adına günden güne çalışıyoruz.

Kaynak; Google Play İndir

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"