Kapat
Full Programlar 144 kişi indirdi 1

SafeIP – Anonim Sörf Programı

IP Adresinizi gizlemek ve dijital kimliğinizi korumak için ilk başvuracağınız program muhtemel olarak ip gizleme programlarıdır, ama her zaman en iyisini ararsınız ve dolanırda dolanırsınız, bu kadar dolanmaya ne gerek var. İntifada1453 sizlere bu kaliteli uygulamayı buldu ve sizinle paylaşıyor.

İnternette sörf yaparken, Online oyun oynarken kişisel bilgilerinizi kayıt altına alan sitelere girerken gibi birçok şey için gerçek İP adresinizi gizlersiniz. Ayrıca sahte IP adresi kullanmanın yanında birde lokasyonunuzu yani bağlandığınız merkez ülkeyi değiştirebilirsiniz. Program tamamen ücretsizdir, ve kesinle reklam vs yapmaz, yani o çok meşhur bildiğiniz hotspot shield bunun yanında fısss diyebiliriz.

Programı kullanmak için bir şehir seçin ve programdan “bağlan”a tıklayarak ıp ve yerinizi sahtesi ile değiştirin. ve internette görünmez ve bulunmaz olun, Eee birçok hacker bu gibi programlar sayesinde bulunmaz olyorlar ama sanırsam onlar kendi programlarını kendileri yazıyorlar : )

Program size güvenli sörf imkanı sunuyor, Yani malware koruması, reklam engelleme, DNS oruma vs bunlar bu programı 1 numaları yapan diğer özellikleridir. Ayrıca seçtiğiniz dk aralıkları ile sahte iplerinizi sürekli değiştirebilirsiniz.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • Taner Akbay

    çok iyi bir program ama facebook ile aranızda sorunlar oluşabilir mesela ben Faceye her farklı pcden girince tarayıcıyı kaydet diyo son günlerde hep aynı pcden girsem bile hesabın kilitlendi diyo Allahtan güvenlik sorumu hatrlıyorum hani sizde böyle bişey yapmışsanız indrmeyin hesabınız kilitlenebilir ..