Kapat
Bilim ve Teknoloji 164 kişi indirdi 0

Samsung Galaxy Note 8 Kamerası ve Özellikleri

galaxy note 8 kamera özellikleri

Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri

Akıllı telefon dünyasında bir gün geçmiyor ki yeni iddialar gündemi hareketlendirmesin. Bu iddialara bu günlerde Galaxy Note 8’in geliştirilmiş çifte arka kamerası da eklenmiş durumda. Nitekim sık sık Iphone ile karşılaştırma yapılan özelliklerinden bu sefer de kameraları nasibini aldı.

Galaxy Note 8, Iphone’u Geride Bırakabilir

Çift arka kamerasıyla LG G6’nın sahip olduğu odaklanma özelliklerini bünyesine taşımayı hedefleyen Samsung Note 8 aynı zamanda kaliteli kameralarıyla daha da yüksekleri hedeflemekte. 3X optik zoom ile birlikte yakınlaştırma yapılırken görüntü kalitesinin de bozulmaması hedeflenmekte. Böylelikle çok daha kaliteli fotoğraflar çekebilmek mümkün olacaktır.

Büyük Ekran

6.4 inçlik ekranı ile gözleri ve elleri dolduracak Note 8 ince ekran çerçevesi ile de gözleri kamaştıracak. Parmak izi tarayıcısının da olacağı gelen iddialar arasında yer almakta.

note 8 kamerası

Iphone 7 Plus ile kamera kalitesi açısından bir karşılaştırma yapılmakta ve Note 8’in daha kaliteli olduğu analistler tarafından söylenmektedir.

Ancak söylemek gerekir ki bunlar tamamen iddia niteliğinde. Ürün piyasaya sürüldüğü zaman bu iddiaların gerçek olup olmadıkları anlaşılacaktır. Kullanıcı yorumları ile de daha geniş fikir edinebilmek mümkün olacaktır. Ancak bu söylentiler bizleri bekleyen gelişmeler hakkında insanları oldukça heyecanlandırmaktadır. Önümüzdeki günlerin birçok teknolojik gelişmeye gebe olacağını söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Zira bu rekabet ortamında bu tahminde bulunmak hiç zor olmadığı gibi yaşanan gelişmeler de bizleri desteklemektedir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"