Kapat
Bilim ve Teknoloji 121 kişi indirdi 0

Samsung Galaxy S8’den Hızlı Başlangıç

samsung galaxy s8 fiyatlari

Samsung Güney Kore’nin gururu olmaya devam etmektedir. Bunu 7 nisandan itibaren başlatmış olduğu ön sipariş sürecinden de anlamak mümkün. Güney Korelilerin oldukça teveccüh gösterdiği Samsung aldığı ön sipariş sayıları ile de Güney Kore tarihine geçmeyi başardı.

S8’de 1 Milyon Barajı

Güney Kore içerisinde alınan ön siparişler çok kısa süre içerisinde 1 milyon barajını aşmış durumda. Bu artık Samsung’un bu sektörde sağlam adımlar ile yükseleceğinin de garantisi olarak görülebilir. Zira daha telefonun piyasaya sürülmeden önce bu kadar itibar görmesi mevcut güveni simgelemektedir.

S8 Satış Tahmini

Yeni amiral gemisi ile hızlı bir adım atan Samsung’un dünya piyasasında da aynı teveccüh ile karşılaşması beklenmektedir. Zira uzmanlara göre dünya genelinde 60 milyon S8 satışı yapılması bekleniyor. Bu satışlarının 50 milyon civarının 2017 yılı içerisinde yapılması bekleniyor.

galaxy s8 ne zaman çıkacak

Bu tahminler sizlere uçuk gelebilir belki ancak gerçekleşmesi pek muhtemeldir. Şimdiden 1 milyon ön sipariş alan bir telefonun 60 milyona ulaşması pek de zor gözükmemektedir.

Galaxy S8 Piyasaya Çıkış Tarihi

S8 21 nisan tarihi itibariyle piyasaya adım atıyor. Artık bu tahminlerin gerçek olup olmayacağının anlaşılması bu tarihten sonra belli olacaktır. Sıkı bir rekabet ortamının olduğu akıllı telefon piyasasında her geçen gün rekabet kızışmaktadır. Zira her firma yeni amiral gemilerinde yeni özellikler ile rakibinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Bu durumun ilerleyen günlerde daha büyük yenilikleri beraberinde getirmesi pek muhtemeldir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"