Kapat
Full Programlar 304 kişi indirdi 4

Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı

4.0.8 versiyon 2014

İşletim sisteminizi hem zinde hem güvende tutmak için gerekli programlardan birtanesidir  Sandboxie programı. Programın amacı sanal bir disk yaratmasıdır, örneğin bilgisayarınıza bir program kuracaksınız bunu sandboxie ile oluşturduğunuz klasöre kurun. program artık hayali sanal klasörde duruyor olacakdır. ve programı kaldırınca dahi işletim sisteminizde en ufak bir iz bırakmaz çünkü işletim sisteminize kurulmuş sayılmaz sadece sanal bir disk’e kurulmuştu.

Bu şekilde test etmek istediğiniz programları kurup kolayca kaldırabilirsiniz, sisteminize hiçbir zarar vermez dosya/program virüslü dahi olsa sıkıntı yok virüs bulaşamaz.

Bende yeni keşfettim bu programı çünkü sık sık program indirip kaldırıyorum, buda haliyle bir süre sonra PC’de yavaşlamalara neden oluyor artık bu sayede işletim sisteminde en ufak bir hantallaşma olmayacağını umuyorum.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı
Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı Sandboxie 2014 Full Türkçe İndir – Sanal Disk Programı


  • link nerde kardeş

    • programı indirme linkleri orada listelenmiş kardeşim konuya bakarsan görebilirsin..

  • mahmut

    link nerde hacı

  • 0rh4n

    Babacansın admin!!!