Kapat
Full Programlar 565 kişi indirdi 4

Skype (2017 Güncel) Full Türkçe İndir

Skype Full Türkçe İndir

Dünyanın lider görüntülü, sesli, ve yazışmalı programı olan Skype artık popülerliğini iyice artırdı ve dünyanın bir numaralı msn programı haline geldi. Skype artık Msn’nin yerine geçecek hatta şu bir gerçek ki ilk zamanlarda popüler olan MSN zamanla facebook ve twitter gibi online sosyalleşme sitelerinin çıkmasıyla çok büyük kayıplar yaşadı şimdi 2013 yılının ortalarına doğru artık MSN Kalmayacak ve yerini Skype’ye bırakacak.

Skype den çok kısa bahsetmek gerekirse: Spype ile çok ucuza makul bir ücretlendirmeye tabi tutularak birçok kişiyi görüntülü veya sesli olarak arayabilirsiniz. Ayrıca program son güncellemeleri ile facebook kişilerinizi ve msn’deki arkadaşlarınızıda ekleyebiliyorsunuz bu sayede online sohbet’de yapabilirsiniz.

Sürüm: 7.36.0.101 – son güncelleme. 10 Mayıs 2017

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Skype (2017 Güncel) Full Türkçe İndir
Skype (2017 Güncel) Full Türkçe İndir Skype (2017 Güncel) Full Türkçe İndir


  • Bu yıl Skype için atılım yılı oldu diyebiliriz. Görüntülü konuşmayı ücretsiz yapmasının yanı sıra Translator özelliği ise gerçek manada vazgeçilmez olmaya geliyor.

  • burakcan yıldız

    magix photo & graphic designer 2013 abi bunu yükleye bilirmisin sitene

  • Skype programına kimse alışamasada messengerdan çok daha iyi olduğunu zamanla görücekler 10 kişi ile aynı anda kameralı görüşme özelliği tam anlamıyla bir devrim niteliğinde ayrıca 3 boyutlu görüşme imkanınıda yakın zamanda yeni sürümde olucakmış.