Kapat
Full Programlar 202 kişi indirdi 0

Sony Vegas Pro 14.0 Build 161 Full Türkçe indir

Sony Vegas Pro 14.0 Build 161 Full Türkçe indir

Sony Vegas Pro 13 ile videolarınız üzerinde kolayca düzenlemeler yapabilir onları HD şekilde DVD gibi ortamlara yazdırabilir ve birçok kurgu’yu videonuza ekleyebilirsiniz. çünkü o profesyonel bir video düzenleme progamıdır.

Yenilikçi düzenleme araçları

vegas13 video düzenleme

SD, HD, 2K ve sürükle-bırak işlevselliği veya geleneksel 3-nokta ve 4 nokta düzenleme modları ile 2D veya stereoskopik 3D 4K düzenleme ekipmanları,. Vegas Pro 12 arayüzü kullanım için oldukca basitleştirilmiş ve herkesin her kullanıcının kolayca projelerini geliştirmesine olanak tanınmış, Program arayüzünden kısaca bahsedelim yinede, Arayüzde kolay bir şekilde sürükle bırak işlevselliğini görüyoruz, ayrıca zaman çizelgesi ile videolarınızın her bölümünü üzerinde kolayca oynamalar yapabileceksiniz. tabi tekrar eden fare hareketlerinizi kaydederek’de çalışmanızı kolaylaştıracaksınız.

Güçlü etkisi ve kompozisyon motoru

sony vegas pro arayüzü

Videolarınız için 32 bit yüksek kaliteli, keyframeable efektleri ve videolarınız için en iyi donanımlar bu uygulama içinde yer almaktadır. Vegas Pro 12 gelişmiş eklenti mimarisi görsel efekt geliştiricileri için plug-in önde gelen görsel efektlerden isteğe bağlı eklentileri seçebilir, OpenFX standardına göre.

Proje değişimi

sony vegas proje değiştirme

Vegas Pro 12 projelerinizi birçok popüler yazılımlar ile uyumlu olarak dönüştürebilirsiniz. AAF, için Avid ® ProTools ® , Apple için XML ® Final Cut Pro ® 7, Final Cut Pro X (ihracat için) ve DaVinci Resolve 8, ve. prproj Adobe ® Premiere ® Pro CS6 ve After Effects ® CS6.

NewBlueFX gelen Titler Pro 1.0

sony vegas alt yazı 3d

Titler Pro 1.0, NewBlueFX – tam özellikli yazılama uygulama ile yüksek kaliteli başlıklar oluşturun. Titler Pro kullanıcıları kendi projeleri için animasyonlar, profesyonel tarzda şablonları ve efektler oluşturabilirler. GPU hızlandırmalı efektler ve geçişler ile gerçek zamanlı olarak çalışma ve kolayca Vegas Pro 12 çalışma alanı içindeki X, Y ve Z eksenlerinde metni taşıyabilme. 2D ve 3D özellikleri ile, Titler Pro 1.0 stereoskopik 3D araç için mükemmel bir ektir.

Tam performans için

sony vegas performans

64-bit işletim sistemleri yüksek performans için en iyi seçimdir. 64-bit işletim sistemlerinde projelerinize daha iyi odaklanarak profesyonel çalışmalarınıza hızlıca imza atın. OpenCL ™ destekli çalışma AMD ve NVIDIA cihazlarla tam uyum, Vegas Pro 12 önemli ölçüde daha hızlı iş akışı sağlayan, video FX, geçişler, kompozisyon, pan / kırpma, parça hareket ve kodlama için GPU’unuzdan yararlanır. GPU hızlandırma profesyonel kullanıcılar için projenizde performans artışı ve daha hızlı render süreleri sağlar.

Stereoskopik 3D düzenleme

sony vegas 3d düzenleme

Vegas Pro 2D Videolarınız için nefes kesici stereoskopik 3D projeler oluşturmanıza yarar. Vegas Pro 12 projelerinizi kolayca düzenlemek için 3d görüntü önizlemeleri sunar ve bunu hızlıca yapar ayrıca Anaglyphic izleme ve çıkış da desteklenmektedir.

Üstün ses kontrolü

sony vegas 12 ses ayarları

Sınırsız ses parçaları ile üstün video montajları elde etme, 24bit/192kHz ses, punch-in EQ, Reverb, Delay, ve daha fazlasını projeniz için kolayca kullanabilirsiniz. gerçek zamanlı ses efektleri uygulayarak kayıt sırasında birçok özelliği önizleyin. DirectX ile ses işleme ve karıştırma ® VST ses eklentileri. Vegas Pro 12 Sony Gürültü Azaltma 2.0, Dalga Hammer, Akustik Ayna, ve  64-bit sürümler için destek içerir.

Geniş format desteği

bellek arttırma

Vegas Pro formatı-yerli düzenleme kavramı öncülük ve en son sürümü XDCAM ™, NXCAM, AVCHD, HDCAM SR ™, DSLR H.264 QuickTime dahil olmak üzere günümüzün en popüler kamera formatlarını destekleyerek bu geleneği sürdürüyor® ve KIRMIZI ® . Versiyon 12 için yeni Panasonic P2 DVCPRO ve AVC-Intra medya desteği sunuyor. Projeleri artık akıcı ve profesyonel kalite düzenleme, HDCAM SR MXF dosya destekleri ile birlikte.

Güçlü Blu-ray Disc ™ yazma

sony vegas disk yazdırma

Hızlı olmanız açısından Vegas Pro 12 size birçok konuda yardımcı olacaktır. Blu-ray Disc film yakmak. Altyazılar, çoklu dil, ve çok sayıda çalma menüleri ile  DVD veya Blu-ray Disc  projelerinizi yazdırın ve HD olarak izleyin. DVD Architect Pro yazılımı (Vegas Pro 12 toplama dahil) kullanın. Önizleme ve gerçek zamanlı olarak projelerinizi yazdırmaan önce son testlerinizi yaparak önizleyin. İthalat katmanlı Photoshop ® düğmeleri ve diğer grafik öğeleri için. PSD dosyaları. MainConcept AVC kodlayıcı şimdi her zamankinden daha iyi HD kalitesi için, 40 Mbps ve 25 Mbps ortalama bit hızı değişken bit hızlarını destekler.

Vegas Pro 13 sistem gereksinimleri

 • Microsoft ® Windows Vista ® 64-bit SP2, Windows 7 64-bit veya Windows ® 8 64-bit işletim sistemi
 • 2 GHz işlemci (HD veya stereoskopik 3D için önerilen CPU çok çekirdekli veya çok işlemcili)
 • Program yükleme için 500 MB sabit disk alanı
 • 4 GB RAM (8 GB önerilir)
 • OHCI uyumlu IEEE-1394DV kartı (DV ve HDV yakalama ve baskı-kaset için)
 • USB 2.0 bağlantısı (AVCHD, XDCAM EX, NXCAM veya DVD kameralar ithalatı için)
 • 512 MB GPU bellek
 • Windows uyumlu ses kartı
 • DVD-ROM sürücüsü (Sadece DVD’den kurulum için)
 • Desteklenen CD’ye kaydedilebilecek sürücü (CD için sadece yanan)
 • Desteklenen DVD-R/-RW / + R / + RW (DVD sadece yazmak için)
 • Desteklenen BD-R/-RE sürücü (Blu-ray Disc ™ için sadece yanan)
 • Microsoft. NET Framework 3.51 (uygulama disk dahil)
 • Apple ® QuickTime ® QuickTime dosyalarını okuma ve yazma için 7.1.6 veya daha yüksek
 • Internet Bağlantısı (Gracenote MusicID Servisi)
 • GPU hızlandırmalı video işleme ve render bir OpenGL ™ destekli NVIDIA ekran kartı ® , AMD / ATI ™ veya Intel ®512MB bellek veya daha fazla GPU. (ekran kartınızın video özelleştirmeleri için GPU özelliği Şart)

NOT: 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİ İÇİNDİR

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Sony Vegas Pro 14.0 Build 161 Full Türkçe indir
Sony Vegas Pro 14.0 Build 161 Full Türkçe indir