Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 306 kişi indirdi 10

SpellForce 2 Demons Of The Past Full Torrent İndir

SpellForce 2, yeni genişletilmiş paketi Demons of the past olarakyeni 2014 strateji oyununu yayımladı.

Hikayesi oldukca uzun olan ve yeni senaryoları ile oyunları kendisine hayran bırakan SpellForce 2, Genişletilmiş paketi ile birçok yeniliğe önayak olmuş görünüyor. Warcraft III gibi senaryosu olsada emin olun ki ondan daha fazla yenilik mevcut bu oyunda. Tarzı  RPG , RTS gibi, bir nevi metin2 , knigt gibi oyunların çok çok gelişmiş hali diyebiliriz,

İndirme Türü: Torrent
Dosya Türü: İso
Oyun Boyutu: 7.45 GB
Crack: Mevcut
Sürüm: FLT
Çıkış Tarihi: 16-01-2014

İşletim Sistemi: XP SP3/VISTA SP2/ 7/ 8
İşlemci: AMD/INTEL Dual-Core 2.4 GHZ 
Ram: 1 GB
HDD: 9 GB
Ekran Kartı: 512 MB
DirectX®: 9.0

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
SpellForce 2 Demons Of The Past Full Torrent İndir
SpellForce 2 Demons Of The Past Full Torrent İndir SpellForce 2 Demons Of The Past Full Torrent İndir SpellForce 2 Demons Of The Past Full Torrent İndir


 • OguzhaN

  Hala aynı hatayı alıyorum. format atmama rağmen yine aynısını veriyor ? hiç bir program yüklemedim sadece ekran kartını güncelledim. oyunla beraber gelen direkt X’i kurdum onun dışında başka bişey yapmadım. bu arada asus laptop kullanıyorum acaba bununla alakası olabilir mi ? işletim sistemi Win 7 Ultimate 64 Bit Sp 1

  • başka bir PC’de deneyin, oyun sorunsuzdur. çözüm yolları ise link’te vermiştim onun haricinde daha fazla yardımcı ne yazık ki olamayacağım.

 • OguzhaN

  Teşekkür ederim. fakat benim ingilizcem fazla iyi değil baktım ama pek anlamadım açıkcası yardım ederseniz iyi olur tam olarak neyi izah ediyor ?

  • tarayıcı ile sitedeki boş bir alana sağ tıklayıp türkçe dil’e çeviri yapabilirsin. hatanın bir kaç problemden dolayı kaynaklandığı görülüyor sayfada çözüm yolları anlatılmış

 • OguzhaN

  Şöyle bir hata
  http://i.hizliresim.com/glNBPR.png

  Yine aynı hatayı aldım. tekrar save alıp aynı yere geldim ve yine bu hatayı verdi anlamadım ben size bırakıyorum sizde çözemezseniz artık format atmak gerekicek format attık yine aynısı oldu o zaman yapıcak pek bişey kalmıyor hata ya bilgisayarlar ilgili yada oyunla ilgili.

 • oguzhan

  Bilgi için teşekkür ederim hatanın adı sadece Access Violation sonunda At Adress yazmıyor. şimdi tekrar indiriyorum olmazsa artık çare format’a bakıyor. peki Access Violation hakkında bilginiz var mı At Adress dışında ?

  • ekran görüntüsü yollarsan yardımcı olabiliriz.

 • Oguzhan

  Merhaba, bu oyunda Access Violation adlı bir hata alıyorum ? acaba bunun sebebi nedir araştırma yaptım fakat yabancı kaynaklardan olduğu için fazla bişey anlamadım. bu yüzden oyunu en az 6. kez indirişim bunun sebebi ne olabilir sizce ? oyun normal olarak çalışıyor sıkıntı yok bir bölümde başka bölüme geçiş için portaldan atlamam gerekiyor tam geçiş yaparken birden bu hata geliyor. hatanın geldiği harita adı The Citadel bu haritadan diğerine geçişte bu hata çıkıyor var mı bunun çözümü ? şunuda belirtiyim bu paylaştığınız oyunu 6. kez indirişim ondan bahsediyorum bu arada.

  • hatanın tam adı “Access violation at address” ise bu sorun bilgisayarınızda fazla program çalışması ve buna bağlı olarak bellek kullanımının artması anlamına gelir.Ve sonuçta bilgisayarınızın belleğinde yer kalmayabilir,tamamen sisteminizden kaynaklıdır ki öyle olmadığını düşünüyorsanız oyunu silin tekrar kurun.