Kapat
Full Programlar 170 kişi indirdi 0

Spyware Terminator 2013 Full İndir

SpyWare Terminator premium 3.0.0.69 (2012) Full +Aktivasyon

Piyasanın eskilerinden olan Spyware Terminator programı ile zararlı, trojan, keyloger, solucan, ve birçok zararlı içeriği bilgisayarınızdan kolayca kaldırabilirsiniz.

Ahh şu yılların eskitemediği program, Bu programla çok’ca mazimiz var, Arkadaş bende öyle bir psikoloji vardı ki, bilgisayarla ilk tanıştığım zamanlar 2007 yılıydı, sanki bilgisayardan çok anlıyormuş gibi bilgisayarıma 3 tane antivirüs programını aynı anda kullanırdım ve birçok antivirüs programı deneyip deneyip kaldırmıştım : ) tabi onlardan biride bu Spyware Terminator programıydı, bayağı bir işimi gördüğünü düşünüyorum bunun uzun yıllar kullanmıştım, tabi daha sonra bu eset nod32, kaspersky felan derken gelişmeye başlayan diğer rakip programlar tek program ile çeşitli uygulamaları bir araya toplayınca bende nod32 ile yoluma devam etmiştim : ), Tabi şuan Kingsoft antivirüs programını kullanıyorum ama, bu Spyware Terminator’üde tekrar alternatif olarak kurdum. Program benim gözümde başarılı.

Ayrıca Program sadece spyware gibi zararlı yazılımları temizlemenin yanında Antivirüs uygulamadı ilede tüm zararlı yazılımları temizler. Ayrıcs bilgisayarınızda hiçbir şekilde kasma sorunu yaratmaz, Tamam ilk deneyim zamanlarımda biraz kasardı, şuan şuan program bayağı bir optimize edilmiş ve ufak boyutludur.

Tamamen Ücretsiz Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek zamanlı koruma içeren Spyware Terminator basic version diğer Spyware programlarına göre ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Spyware, adware, trojan, keylogger veya internette web sayfalarındaki otostopçu tehtidlerine karşı tam anlamda bir koruma sağlıyıcaksınız ve diğer malwarelere karşı.

Güvenli Karantina
Tarama sırasında bulunan tüm şüpheli dosyalar Karantina altına alınıyor. Spware Terminator karantinaya aldığı bu dosyaların artık bilgisayarınıza zarar vermemesi için gerekli korumayı sağlıyor. Daha sonra bilgisayarınızdan kaldırıp kaldırmıcağınıza karar verip kendi isteğiniz doğrultusunda sisteminizden bu dosyaları kaldırabiliyorsunuz.

Kullanması Çok Kolay
Spyware Terminator sizlere tüm seviyedeki spywareleri bulmanıza ve silmenize olanak tanıyor. Eğerki bir programı yanlışlıkla kaldırırsanız geri getirme seçeneğide bulunuyor.

Manual ve Belirlenmiş Tarama
Bilgisayarınızı isteğiniz doğrultusunda istediğiniz zaman taratabilirsiniz veya daha derin ve detaylı taramalar için bilgisayarınızda bir tarih belirliyebilirsiniz. Arka planda çalışabilen tarama işlemi sırasında aynı anda yaptığınız diğer işlerden kendinizi alıkoymadan rahatlıkla bilgisayarı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Otomatik Güncellemeler ve Yüklemeler
Spyware Terminator isterseniz otomatik güncellemelere ayarlanabilir bir programdır. En güncel ve etkili korumayı yapmak için programınızı güncellemeniz gerekmektedir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"