Kapat
Full Programlar 91 kişi indirdi 5

SUPERAntiSpyware PRO 6.0.1 Full İndir

SuperAntiSpyware

SuperAntiSpyware 2016 Full v6.0.1210 Türkçe indir

Sisteminizin güvenliği için mutlaka bir Spyware ve zararlı yazılım engelleme yazılımı kurmalısınız, SuperAntiSpyware programı bilgisayarınıza bulaşmış olan adware, spyware, solucan, keylogger, trojan, malware v.b gibi diğer zararlı yazılımları temizler ayrıca güçlü koruma modülü sunarak ileride bulaşmasını engeller.

Windows sisteminizin tüm güvenliğini kontrol ederek açıkları tespit eder ve bunları kapatır daha iyi bir güvenlik inşaa eder. Eskisine göre birçok güvenlik modülü 2013 sürümünde mevcut ve daha hızlı taramalar ve tespitlerde modüller içine yerleştirilmiş, Diğer rakiplerine göre şuan piyasanın en iyileri arasında yer almaktadır. Sistem güvenliğinize önem veriyorsanız tabiki de arşivinizde bulunması gereken bir programdır.

Program internet bağlantınızı yavaşlatan ve bunun haricinde PC’nizi yavaşlatan zararlı yazılımları detayları ile birlikte size sunar ve katli için sizden izin ister tabi sizde katli vaciptir diyerek zararlı yazılımları yok edebilirsiniz. Hiçbir şekilde antivirüs programınızla çakışmaz ve PC’nizi yormadan işlem yapar.

SuperAntiSpyware 2016

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
SUPERAntiSpyware PRO 6.0.1 Full İndir
SUPERAntiSpyware PRO 6.0.1 Full İndir SUPERAntiSpyware PRO 6.0.1 Full İndir


 • Elnur

  kardesim bunun keygeni artik islemiyor :((

  • güncel versiyonu ile aktivasyonu paylaşılacak, program antivirüs kategorisini takip edebilirsin

 • ELNUR

  BEN BUNUN ATIVASYONU AKJARDIM BULDUM.

  • intifada1453

   tam anlayamadım ELNUR kardeşim demek istediğini

 • ELNUR

  sagol qaqaw ALLAH RAZI OLSUN KARDES