Kapat
Full Programlar 41 kişi indirdi 0

SüperBox Katılımsız Program Arşivi Oluşturma indir

süperbox katılımsız program

SüperBox Katılımsız Program Arşivi Oluşturma indir

SüperBox programı ile kendi katılımsız program arşivinizi kendiniz yapabilirsiniz, şöyleki katılımsız programlarınızı bu paket içine atarak format sonrası vs seçtiğiniz programlar tek tık ile kolayca kurulur.

NOTLAR

Yalnız şunu unutmayın ki kurulumu yapacağınız bilgisayarda, kuruluma başlamadan önce mutlaka uac’ı kapatın ve anti virüs programını devre dışı bırakın. Anti virs autoit virüsü gibi bir uyarı verirse aldırmayın. Katılımsız programlarda uyarı vermesi normaldir fakat siz yine de tedbiri elden bırakmayın. Uyarıdaki açıklamaya mutlaka bakın, trojan, keylogger, truva atı yazısını görürseniz o dosyayı silin.

Windows 7 de UAC ı kapatmak:

Başlata tıklayın, arama kısmına uac yazın ve yukarıda çıkan Kullanıcı Hesabı Denetimi Ayarlarını Değiştir yazısına tıklayın.
Seviyeyi en alta çekip Tamama basın.

Windows 8 de UAC ı kapatmak:

Denetim Masası — Kullanıcı Hesapları — Kullanıcı Hesabı Denetimi Ayarlarını Değiştirin yazısına tıklayın
Seviyeyi en alta çekip Tamama basın.

Not: Kurulumlar tamamen bittiktn sonra ayarı eski haline getirin. Ve unutmayın ki ekleyeceğiniz programlar katılımsız değil ise sorun yaşamanız muhtemel olacaktır.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
SüperBox Katılımsız Program Arşivi Oluşturma indir
SüperBox Katılımsız Program Arşivi Oluşturma indir SüperBox Katılımsız Program Arşivi Oluşturma indir SüperBox Katılımsız Program Arşivi Oluşturma indir