Kapat
Full Programlar 99 kişi indirdi 0

SuperEasy Video Converter 3.0.4352 Full indir

SuperEasy Video Converter video dönüştürme programı

Video, Film gibi dosyalarınızı istediğiniz formata dönüştürebilecek ve istediğiniz cihazda sorunsuz oynatabileceksiniz, programı bu işe yararken diğer özelliklerinede bir göz atın.

SuperEasy Video Converter yazılımı ile XviD, Divx, HD, HDV, AVCHD, Wmv, Mpeg1, Mpeg2, Mpeg4, h.264, Flv ve 3gp gibi formatlardaki video dosyalarını iPod, iPhone, iPod Touch, PS3, PSP, Nintendo Wii, XBox 360 ve bazı mobil telefonlarda oynatabilmek için dönüştürebilirsiniz.

İnternet üzerinde bulunan bir çok online video sitesinden video indirmenizi de sağlayan yazılım ile indirme esnasında ön izleme yapabilir ve indirmiş olduğunuz videoların herhangi bir bölümünü kesebilirsiniz. Ayrıca program YouTube, MyVideo, Clipfish gibi paylaşım sitelerindeki videoları kaydetmenize de müsade etmektedir. SuperEasy Video Converter ile dönüştürme yaparken teknik bilgi ve becerilere sahip olmanız gerekmemektedir. Sadece hedef oynatıcı cihazı seçin videoyu mp4’e çevirme ve benzer işlemleri program kendi başına yapsın.

SuperEasy Video Converter video dönüştürme programı

Genel Özellikler:
* Çok kolay kullanıcı arayüzü;
* DVD videoların (ayrıca tek bir bölüm) kaydedilmesi ve saklanması, Internet portalından video dosyaları, flash dosyaları elde etme;
* YouTube, Google Video, Google Video, Clipfish, MyVideo, VideoTube, MySpace, Metacafe, Sevenload, iFilm, blip.tv ve dailymotion gibi sitelerden dönüştürme yapmadan video kaydetme;
* Decoder (tüm bilinen ve az bilinen formatlar için);
* Entegre önizleme;
* Kesme işaretleri ekleme

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
SuperEasy Video Converter 3.0.4352 Full indir
SuperEasy Video Converter 3.0.4352 Full indir