Kapat
Gizli Dünya Gerçekleri 151 kişi indirdi 0

Suriyede Kimyasal Gaz Kullanıldı Yalanı ve Suriye Gerçeği

İŞİMİZE GELDİĞİ GİBİ MÜSLÜMAN OLMAK.

Dün Sultanahmet meydanında kahrolsun Amerikan emperyalizmi diyen katil İsrail diyen Müslümanlar şimdi Amerika’nın önderliğindeki Suriye saldırısına alkış tutuyor.

Neden?

Çünkü Tayyip Erdoğan Amerika ile İsrail ile ortak hareket ediyor. Tayyip Erdoğan ne derse o doğrudur ne yaparsa doğrudur mantığındalar. Yalan ne kadar büyük olursa Aldatmada o kadar büyük olur sevgili insanlar..

Soruyorum sizlere “Siz nasıl Müslümansınız?”

Mısır’da önce Mübarek’i deviren Amerika’yı alkışladınız, sonra  Mursi’yi deviren Sisi’yi destekleyen yapılana darbe demeyen Amerika’ya ateş püskürdünüz, meydanlarda protesto ettiniz. Şimdi Suriye ye yapılacak Amerika, İngiltere, Fransa, İsrail yönetimindeki  saldırısına destek olabiliyorsunuz… İnsaf.

Irak ta ne olduğunu unuttunuz mu sevgili Müslümanlar,

Binlerce insan öldürüldü. Erkek, Kadın, Çocuk, Genç, Yaşlı demeden hepsi öldürüldü. Müslüman kardeşlerimiz öldürüldü, O zaman tepki göstermedik mi hep beraber? Amerikalı askerlerin kadınlara yaptığı iğrenç hareketleri, tecavüzleri hep beraber lanetlemedik mi? Bir kişi hariç. Irak ta savaşan Amerikalı askerler için

Irak’ta savaşan ABD’li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.” demişti.

Bosna’yı unuttunuz mu?

11 Eylül 2001 Dünya Ticaret Merkezi olarak bilinen İkiz kuleler, Amerika tarafından bilerek bombalanıp yıkılması Amerikalılarca da ispat ve itiraf edildikten sonra bile Amerika’nın tek dişi kalmış bir canavar olduğunu hala anlamamış olmanız çok düşündürücü.

SURİYE HÜKÜETİ KİMYASAL SİLAH KULLANMADI.

Suriye’de kimyasal kullanıldı mı kullanılmadı kimse net olarak bilmiyor.

Kullanıldıysa kim kullandı? Diğer senaryolar gibi uydurma olmadığını söyleyebilirim Amerika İsrail ortak yapımı senaryolar çok gerçekçi olmuyor artık. Medya ve istihbarat örgütlerinin ortak yapımı olan senaryoları Türkiye’de Taksim Gezi de gördük. Halka haklı olduklarını belirtir şekilde dram ve trajedi yansıtıyorlar. Maalesef halklarda her verilen bilgiyi irdelemeden direkt inanma eğiliminde olduğundan sahtekarlar hep prim kazanıyor. Taksim Gezi’deki senaryo “molotoflu oyun” olarak tarihte yerini aldı.

Amerika; ikiz külleri bombaları, El-Kaide yapmış senaryosu ile Afganistan’ı işgal etti,

Amerika; Irak’ta kimyasal silah kullanıldı diye Irak’ı işgal etti,

Amerika; Mısır, Tunus, Libya ve Cezayir’ karıştırıp yönetimleri değiştirdi.

Amerika; yıllardır İran’ı yıkmak için senaryolar üretiyor..

Amerika; bugün Suriye’de kimyasal silah kullanıldı diye Suriye’ye saldırı hazırlığında.

Neden Amerika hep baş rollerde. Neden her yerden Amerika çıkıyor karşımıza.

Şunu da unutmayalım, öğrenelim, bilelim artık “Amerika demek İsrail demek”.

Bir yanda üstün Müslüman madalyası, Bir yanda Üstün Musevi hizmet madalya taşıyan bir kişi ne yapmalı?

“Komşularımıza sıfır sorun” sloganı ile dışarıdan kabineye atanan Bakan Ahmet Davutoğlu’na soruyorum, komşumuz kaldı mı? Anlaşılan senin bu hükümete oğul kontenjanından atanmanın sebebi çok net belli oldu.

Dünyanın her neresinde olursa olsun, bir insan zülüm görüyorsa kabul edilemez, çıkar için, para için, kibir için insanlara zülüm eden güçleri kınıyorum.

Ülkemizdeki çıkarcı Müslümanların  da kendilerine bir bakmaları lazım, ben ne yapıyorum demeleri gerek.

“Adalet ve Eşitlik” nerede?

Allah yardımcımız olsun…

Ali CANTAŞ
http://blog.milliyet.com.tr/savasa-hayir–suriye-de-kimyasal-gaz-kullanildi-yalani/Blog/?BlogNo=427236

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"