Kapat
Full Programlar 620 kişi indirdi 7

Tango PC – Görüntülü ve Sesli Konuşma Programı

windows-mobile-tango

Sesli ve görüntülü konuşma programları arasında top 10 listesinin ortalarından sıyrılarak 1. liğe yükselmeye çalışan Tango programı ile sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Tango programı Üye girişi veya şifre gerektirmiyor. Bunun yerine telefon numarası ve email adresinin girilmesi yeterli. Mevcut Tango kullanıcıları için ise uygulama senkronize olarak mobil sürümdeki rehber bilgilerini PC sürümüne kopyalıyor. Uygulamaya Arkadaşlarınızı davet etmek için ise SMS veya eposta kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın standart olarak dev bir iPhone’u andırıyor tabi daha sonra skin değiştirmeniz mümkün

Tango servisleri şu an kullanıcılara ücretsiz sunuluyor ancak firma gelecekte bazı ücretli uygulamaları hayata geçirmeyi planlıyor.

Tango hali hazırda 23 milyon kullanıcıya ulaştı. Her gün 70 000 – 80 000 kişi servise üye oluyor. Akıllı telefon segmentinde yüzde 50 benisenme oranına ulaşan Tango ABD, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’da sürekli büyüyor. Yayınlanan Windows uygulaması ile de 1.5 milyar kullanıcı hedefleniyor.

Yapmamiz Gereken Tek Sey Kullandigimiz bir telefon numarasi vermek
cunku programi aktif edebilmek icin bir onay mesaji geliyor ÜCRETSIZ daha sonra kullanmaya baslayabiliyoruz

Fakat yinede benim anlayamadığım şey, uygulamaya numaramı yazdığım zaman hemen telefonumda ekli 2 kişinin adını ve soyadını ortaya koydu, Beni şaşırtan bu oldu yani ben uygulama bir arkadaşın telefon numarasını girsem onun uygulamayı kullanan arkadaşlarının adı soyadı çıkacak bu ilginç bir algoritma olmujş, yani herkes ifşa olacak : )

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • serkan

  sadece telefonumdaki kişileri görebiliyorum başka kimseyi göstermiyor işe yaramaz

 • ravza

  hiçbişeye yaramıyo bencede

 • gizem

  kişileri sadece görüntülü arayabiliyorum kişi bilgilerini nasıl görebilirim acil

  • bilemiyorum kardeşim, fazla detaylı incelemedik programı

 • kullanıcıı

  aynen bi ise yaramıyo
  bosuna indirmeyin

 • Kullanıcı

  Beyler Boşuna İndirmeyin Bi İşe Yaramıyor