Kapat
Full Oyun İndir | Torrent Oyun İndir 404 kişi indirdi 0

The Witcher 3 Wild Hunt Game The Year Edition Türkçe Full + Torrent İndir

the-witcher-3-wild-hunt_095627

The Witcher 3 Wild Hunt Game The Year Edition Türkçe Full + Torrent İndir

The Witcher 3 , CD Projekt RED stüdyosu tarafından tasarlanmış harika bir aksiyon macera oyunudur.2015 yılında çıkış yapmış ve hemen yeni çıkış yapmasına rağmen inanılmaz satış rakamlarına ulaşmıştır.Bir çok Websitesi ve oyun değerlendirici siteler oyunu yılın oyunu görmüştür.

Oyunun hikayesini anlatacak olursak; Geralt of Rivia isimli karakteri yönetiyoruz.Oyunun önceki serilerinde karakterimiz hafıza kaybı yaşamıştı..Hafızası tekrar yerine geliyor ve maceralara kaldığımız yerden devam ediyoruz.Oyunda ilk görevimiz aşk ve sadakatle bağlı olduğumuz sevgilimiz Yennefer’i aramaya koyuluyoruz.

Oyun haritası ve diğer özelliklerden konuşursak serinin diğer oyunlarına göre çok daha fazla gelişme var.Serinin diğer oyunlarına göre bu oyunda harita en az 10 katı daha büyük.Haritanın en başından bir ucuna gitmek 40 45 dakika sürüyor.At veya teknenizi kullanarak daha hızlı seyehat edebilirsiniz.Oyunun 3 farklı sonu var.Bu sonlar sizin verdiğiniz kararlara göre şekillenecek..

The_Witcher_3_Wild_Hunt_Prepare_for_impact The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_fighting_the_fiend Tictactown-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Sistem-Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri #

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 (8.1) veya Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel CPU Çekirdek i5-2500K 3.3GHz / AMD işlemci Phenom II X4 940
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Sabit Disk: 35 GB boş alan

 

İndirme Linkleri #

Torrent Olarak İndir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"