Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 236 kişi indirdi 2

Tomb Raider Full Torrent İndir

tombraider

 

 

Tomb raider full torrent

 

Hikayemiz her oyunda oldğu gibi vurgulu bir nokta. Elimizde çok fazla bilgi yok fakat yine de bununla yetinebileceğimiz bilgi var.Kayıp ettiği eşyaları aramak için çıktığı büyük yolculukta gemisinin Japonya açıklarında batması sonucunda kendimizi hiç bilmediğimiz görmediğimiz bir adada buluyoruz. Hiç bir şeye sahip olmayan Lara adada hayat mücadelesi veriyor.Oyunu oynarak Lara’nın yeteneklerinin geliştiğini farkedeceksiniz. Ve silahınızı geliştirebileceksiniz. Oyunculara Lara’nın ne hissettiğini ve nasıl hissettiğini anlamaları için çok çalıştıklarını da söylemeyi unutmadı. Bu da senaryonun çok heyecanlı olacağı hakkında bir bilgi.Genel olarak eski Tomb raider’da çok eğleneceğimiz belli.

İndirme Türü: Torrent
Dosya Türü: İso
Oyun Boyutu: 558 MB
Crack: Mevcut
Sürüm:Skidrow
Çıkış Tarihi: 05.03.2013
İşletim Sistemi: Windows Xp/Vista/Win7/8
İşlemci: 2.4 GHz Dual Core Processor or Better
Ram: 2 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: 512 MB
DirectX®: 9.0

 

 

indirintifada

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • Sezer

    Merhaba.Oyunu indirdim,kurdum ama oyunu başlatmak için tıklattığımda “steam must be running to play” hatası veriyor.Steam’i de yükledim ama satın almak gerekiyormuş.Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim,stream hatası almadan nasıl kurabilirim ?

    • normal olarak oyun sorunsuzdur ama bazı PC’lerde bu tür problem yaşanabilmekte, bunun çözüm yollarını google’da arayabilirsiniz.