Kapat
Android Oyunları 102 kişi indirdi 0

Trial Xtreme 4 Apk v1.0 Hile

Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4 Apk v1.0 Android Hile indir
Full Hileli Mod Apk

Android için en iyi motor adrenalin oyunlarından biridir. Oyun içinde yarışın şowlar yapın v.b gibi birçok etkinliği yaşayın.

Saf sürüş keyfini yaşayacağınız 70’TEN FAZLA ZORLU VE OLAĞANÜSTÜ SEVİYEDE motosikletinizle mücadele ederken damarlarınıza pompalanan adrenalini hissedin.
Yarışlarda, turnuvalarda ve başa baş düellolarda para kazanın. Arkadaşlarınız arasında en iyi ekstrem sürücü olarak kendinizi kanıtlayın ve dünya sıralaması listesinde en tepeye çıkın!

Bu sıradan beceriye dayalı bir sürüş oyunu değil – yepyeni Xtreme fizik motorumuz ve süper hassas kontrollerimiz çılgın engelleri aşmanıza yardım edecek ve size gözlerinize inanamayacağınız bir yarış keyfi yaşatacak 🙂

EKSTREM TURNUVALAR ARENASI – Kendi ülkenizdeki ve tüm dünyadaki diğer sürücülere karşı yarışın ve para ya da diğer olağanüstü ödülleri kazanın.

EKSTREM DÜELLOLAR – Çok para kazanmak ister misiniz? Düello arenasında diğer sürücülere karşı bahse girebilir ve paranızı ikiye katlayabilirsiniz.

EKSTREM PİSTLER – Bugüne kadar hiçbir yerde görmediğiniz en çılgın 3D grafikler akıl almaz bir sürüş deneyimi oluşturmak için kusursuz bir şekilde tasarlanmış seviyelerle bir araya geliyor.

SPONSORLUK ANLAŞMALARI – Sponsorlardan para almak için ağır toplara karşı yarışarak en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın.

EKTREME Yükseltmeler – Motosiklet becerilerinizi yükseltin; mevcut en hardcore parçalarla ‘yol’ performansınızı ve motosikletinizin görünümünü iyileştirin.

HAVALI! – Onlarca harika giysiyle sürücünüzü karizmatik hale getirin ve tarzını yeteneklerinize uygun şekle getirin.

Full Hileli Mod Apk içerir.

trial extreme 4 android

trial extreme 4 full

trial extreme 4 indir

[awsmvid play=”0″ hide=”1″ skins=”12″ size=”2″ ]EbNvLk4cSxw[/awsmvid]
Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Trial Xtreme 4 Apk v1.0 Hile