Kapat
Bilim ve Teknoloji 2.666 kişi indirdi 35

TürkTelekom Gizli Numara Bulma Programsız

GGGG

TürkTelekom Gizli Numara Bulma Programsız

Evet başlıkta’da okuduğunuz gibi yanlış okumadınız evet gizli numara bulabiliriz.Hepimizin bildiği gibi kızlar erkekleri erkekler kızları gizli numara ile arar bir güzel troller dalgasını geçer kapatır bizde arayıp küfretmek intikam almak isteriz. Kızlar aradığında genellikle yurt ortamı olduğu için bizi fena trollerler. Veya da bizim duygularımızı kabartacak sözler söylerler bizi etkilerler ve sonra bir troll daha yeriz, genellikle ya troll olur ya da bizi sevdiklerini çok tatlı olduğumuzu falan söylerler ve bazen öyle bir söylerler’ki hemen inanabiliriz yani her türlü troll olur. Erkekler aradığında ise genellikle +18 konular sapıklık,abazalık olur ama tabiki bizde Kızlar gibi Trollediğimiz olmuştur hemde ne troller fakat bu bir işe yaramıyor daha çok kızlar arıyor ve duygularımızla oynuyor 🙁 İŞTE BUNA BİR SON VERME VAKTİ GELDİ.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayıp beni arayan gizli numarayı bulmak istediğimi söyledim onların ise bana verdiği cevaplar savcılık,dava vs.vs ile bulabileceğimi söylediler bizim size söyleme gibi bir yetkilerinin bulunmadığını böyle bir şey e onların bile erişimi olmadığını söylediler. Sorun şu ki Türk Telekom bizle kendi websitesi üzerinden bu bilgileri paylaşıyor evet yanlış okumadınız kendi websitesinden peki bu nasıl oluyor ?

YENİ VE ÖNEMLİ UYARI!: BU İŞLEM SADECE TURK TELEKOM SELFY KULLANICILARINDA OLMAKTADIR.

Nasıl Yapılır ?

-Öncelikle Türk Telekom websitesine gidelim TIKLA

-Online işlemler’den Mobil i seçelim

1

Karşımıza giriş ekranı gelecektir numaramızı ve şifremizi yazıp giriş yapalım.
Şifrenizi bilmiyorsanız: Telefon numara arama yerine gelip *952# yi tuşlayıp karşımıza çıkan şifreyi girelim.

13499586_1134082673300409_844891754_o

Giriş yaptıktan sonra eğer faturasız hat sahibiysek Lira işlemlerim-Harcama Detayı na giriş yapalım(anlatım faturasız hat içindir faturalı hatlar menüleri gezerek harcama detayını bulabilirler)

Screenshot_2

Tümüne tıklayıp gönder diyelim (eğer gizli-özel numaranın arama tarihi başlangıç tarihinden daha önceyse tarihleri ayarlayıp göndere tıklayalım)

Screenshot_3

Evet özel numarayı bulduk şimdi işin önemli kısmına geldik öncelikle mavi ile seçtiğim yerler 17 saniye sürmüş ve 3:51 de aramışım şimdi arama yaptığım resmi gösteriyorum.

5VNND5

Evet son aşamamızda yapmamız gereken şey ise Tarih Saat ve Konuşma süresini işlem menüsünden bakıp eşleştiriyoruz.Orada da Telefon Numarası/Erişim Noktası kısmından bizi gizli numaradan rahatsız eden kişinin numarasını görüntülemiş oluyoruz.

Evet bulamayanlar için yorumlarda olacağım yardım ederiz 🙂

logo

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"