Kapat
Full Programlar 336 kişi indirdi 6

UltraSurf 2013 – Yasaklı Sitelere Giriş ve İp Gizleme

ultrasurf-indir

 

20.09.2014 GÜNCELLENDİ

UltraSurf programı ile internetteki sansürlenmiş olan yasaklı sitelere kolayca girebilir ve güvenliğiniz için İp adresinizi gizleyebilirsiniz.

İnternette yasaklı olan tüm sitelere dns ve vekil sunucunuzu program ile otomatik değiştirerek yasaklı olan tüm sitelere kolayca erişebilirsiniz, birde ip adresinizi gizleyerek görünmez olursunuz. Ayrıca program ile geçmiş çerezlerinizi silerek geride iz bırakmamanızı sağlayabilirsiniz. örnek olarak bir hacker açısından düşünürsek oldukca başarılı ve gerekli bir program olduğu belli, Tabi normal olarak program kullanmadan internetinizin DNS adresinizi değiştirerek’te yasaklı sitelere girebilirsiniz fakat ip gizleme olayı olmuyor malesef.

Diğer tarayıcılar ile kullanmak isterseniz (Opera, Firefox v.s) Proxy/Vekil Sunucular kısmına 127.0.0.1 ile 9666 portunu tanıtmanız gerekiyor.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
UltraSurf 2013 – Yasaklı Sitelere Giriş ve İp Gizleme
UltraSurf 2013 – Yasaklı Sitelere Giriş ve İp Gizleme UltraSurf 2013 – Yasaklı Sitelere Giriş ve İp Gizleme UltraSurf 2013 – Yasaklı Sitelere Giriş ve İp Gizleme


 • Aslında Google magazadan ZenMate Adlı Eklentiyi indirip Ülke Deiştirince proxy Sıkıntısı Kalkıyor Dilediginiz Yere Girebilirsiniz..

  • tabii ama,ultrasurf interneti kestiklerinde bile çalışıyor

 • BlackHack Etrali

  Admin programın nasıl kullanıldığını sende bilmiyosun be

  • 🙂 programı açtığında zaten direk proxyni değiştiriyor düzgün yorumlar alalım..

 • Cihatartık

  İp adresimi nasıl gizlicem yani hangi kategoriden gizleyebilirim ?

  • program çalşınca otomatik gizliyor olmalı