Kapat
Android Çeşitli Uygulamalar 135 kişi indirdi 0

Unit Converter Plus v1.4.5.11 APK indir

Unit Converter Plus full apk indir

Unit Converter Plus v1.4.5.11 APK indir

Unit Converter Plus temiz bir kullanıcı arayüzü ile basit ve samimi bir birim dönüştürücü ve daha fazlasını sunar.

Yeni özelliklerden bazıları şunlardır:

* Zaman Hesaplama, belirli bir bant genişliği ile belli bir boyutta bir dosya indirmek için ne kadar süreceğini tahmin ediyoruz.
* (Orijinal 60 vs) 165 ülke için Döviz dönüşümleri.
* Adıyla bir birim için arama ve birim bulunan tüm kategorileri gösterme yeteneği **
* Neredeyse her kategoride (**) için özel birimler oluşturmak için (yani bir birim eksik ve dönüşüm faktörü biliyorsanız kendiniz ekleyebilirsiniz) yeteneği. Sorularınız varsa (**), halen özel birimler için izin vermez bir kaç kategori vardır … bana e-posta gönderin.
* Bir İpucu Hesaplama ile yeni Hesaplama bölüm ve basit bir 4 fonksiyonlu hesap makinesi.
* Ilk başlangıç ​​ekranını (otomatik olarak favori bölümüne atlamak mümkün olabilir) ve bilimsel gösterimde sonuçlarını göstermek için ayar seçeneği de dahil olmak üzere daha fazla tercih seçenekleri.
* Açılan listeden birimleri arama ve filtre yeteneği.
* Daha hızlı ve daha verimli olması için optimize edilmiştir.
* Android 2.3 ile çalışıyor ve Froyo için Apps2SD (ve üzeri).
Denemek ve + 1,800,000 üzerinde indirilmiş orijinal Unit Converter için 18000 + değerlendirmeleri okuyunuz. Orijinali sevdim Eğer Unit Converter Plus ile hayal kırıklığına olmayacaktır!
** İpuçları **:
** Sadece Tercihler giderek istediğiniz olanları göstermek için dönüşümlerin ana listesini filtre -> Esas Listesi Filtre. Ayrıca, menü öğesi ile on / off filtre geçiş yapabilirsiniz.
** “Hızlı Başlat” kısayolu Uzun Basın simgesi ve menü değiştirmek ya da silmek için pop-up olacaktır kısayolu değiştirmek veya kaldırmak için izin.
Eğer para ekranını açmak ve oranları indirilen beri bir günden fazla oldu zaman ** Varsayılan olarak, uygulama geçerli oranlarını indirmeyi dener. Sen Tercihler giderek bu kapatabilirsiniz -> Otomatik Güncelleştirme Döviz.
Eğer sevdiğim dönüştürme listesine Uzun basın daha sonra belirli bir favori silmek istiyorsanız ** silmek için bir ve bir pop-up bunu silmek sağlayacaktır.
** Eğer bir dönüşüm Uzun basın sonuç kutusuna ve bir pop-up çıktı kopyalamak isterseniz panoya kopyalamak için izin verir. Sonra Uzun basın giriş değeri kutusu seçin ve yapıştırma yapabilirsiniz.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Unit Converter Plus v1.4.5.11 APK indir
Unit Converter Plus v1.4.5.11 APK indir