Kapat
Bilim ve Teknoloji 234 kişi indirdi 1

Warez İndir

warez indir

Türkiyede warez kelimesi akla ilk olarak bazı scriptler, temalar, eklentiler veya program, oyun ve film gibi gereçlerin internette torrent yolu ile veya direk link yolu ile paylaşılmasını verilen bir addır. Dünya genelinde bu gibi warez isimleri genel olarak nulled olarak adlandırılır, Türkiyenin önde gelen sitelerinden biri olan Warez indir sitesinde birçok ihtiyacınızı karşılayacak dosyalar mevcut.

Warez Script konusunda internette en çok php scriptler yer almaktadır, kodlama dilinin basit olması ve en popüler kodlama dili olmasından kaynaklı olarak piyasada yoğunlukla php scriptleri görebilirsiniz. yine bu tür scriptler indirebileceğiniz birçok site mevcutken en popüler sitelerden biri olan Warez Script indir kolayca php script indir veya warez scriptler olarak bilinir.

Site tasarımlarının birçoğu artık wordpress gibi veya blogger gibi altyapıya sahip platformlar üzerine hazırlanmakta ve kurulmukta. WordPress sitelerinin piyasada fazla oluşu Tema taleplerininde artmasına neden olmakta, birçok temayı ve kategorisine göre temaları warez tema indir sitesinden kolayca indirebilirsiniz. Blogger temalarının ve nulled theme gibi wordpress temalarının bulunduğu bir portaldır.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • ܔܔܔܔ ܔܔܔܔ ܔܔܔܔ

    Nice Hocam