Kapat
Bilim ve Teknoloji 447 kişi indirdi 12

Windows 10 Teknik Önizleme İşletim Sistemi Full İndir

windows 10

Tüm Microsoft takipçilerinin Windows 9 olarak çıkmasını beklediği yeni işletim sistemi Windows 10 ismi ile piyasaya sunulacak.İsim konusunda tamamen ters köşe yapan Microsoft yeni işletim sistem’ini 2015’in sonlarına doğru satışa çıkaracak.(tabii sitemizden de indirebileceksiniz)

windows10_tech-preview_start-menu-100464961-gallery

Microsoft Windows 10 Technical Preview adlı bu işletim sisteminde bir nevi Windows 10’un demosunu yayınlamış oluyor.Skype programı ise işletim sisteminin içinde geliyor..Eğer işletim sistemleri ile ilgili bir bilginiz yok ise,bilgisayar konusunda kendinize güvenmiyorsanız windows 10 tech preview i indirmeyiniz.Çünki  Microsoft çıkaracağı Windows10 işletim sistemindeki oluşan hataları kullanıcıların tespit edip kendilerine bildirmeleri için teknik önizlemesini yayınlıyor.Yani W10 Tech.Preview indirecekseniz Windows 10’da bir sorun bulmalısınız.

Windows Insider programına başvuranlar  onay postası ve ürün anahtarı alacaklar.Bu ürün anahtarıyla Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü etkinleştirilebilecek.Buradaki bağlantıya tıklayarak Windows Insider’e kayıt olabilirsiniz.

Windows 10 Teknik Önizleme Nasıl İndirilir ?

Öncelikle Şuradaki adrese giderek sayfanın ortasındaki Get Started butonuna tıklayınız.Daha sonra Insider programı ile ilgili kısa bir açıklamayı görüntüleyeceksiniz.Oradaki “Join Now” butonuna tıklayarak Insider programına katıldığınızı onaylamanız gerekecek.

Kullanım koşullarını “I Accept” yazısına tıklayıp,onayladıktan sonra Outlook olan mail adresinize gelen Yazının içerisinde “Install Technical Preview” linkine tıklayıp indirme sayfasına ulaşacaksınız.

İndirme sayfası bu şekilde gelecek; Buradaki linklerden size ve sisteminize uygun olanı indirin. .ISO şeklinde dosyalar gelecek. .ISO Dosyalarını Daemon Tools Lite Programı ile açabilirsiniz.  Daemon Tools Lite İndir

windowsss

 

Evet arkadaşlar Windows 10 Technical Preview indirip denemek isteyenler bu şekilde yapabilir.Açıklamaları iyi okuyun kardeşlerim,hatalı yorumlar yapmayınız 🙂 Bir teşekkür edin yeter..

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

 • Big*BaNG

  kurdum Point Blank Turkiye`yi acmadi sildim 😀

 • Big*BaNG

  8 i 10 yapa bilirmiyim ?

  • bu önizleme sürümü tamsürümü çıkınca indirirsin, eğer test etmek amaçlı indireceksin indirebilirsin, 8’den 10’a geçilebileceğini açıkladı microsoft daha dogrusu böyle söylenti var, ama orjnal sürüm varsa elinde geçiş olabilir.

 • Ben yükledim, denedim valla yüklerken “Bill yine yapmış” dedim çok güzel olmuş ama tr olsaydı daha güzel olurdu :))

 • Sitenize Editör Alımı varmı ?

  http://www.apkmarket.hol.es

 • Furkan Arslan

  İndirmemizi önerirmisin kardeşim ?

  • önizleme sürümüdür, windows 10 için önceden test edebilir ve kullanımına vs bakabilirsin

   • Furkan Arslan

    Yükledim ingilizce ama kasıyo eski sürümüm windows 7 sistem geri yüklemedede çıkmıyor ne yapabilirim?

 • Türkçe Yok mu ?

  • ingilizce sürümüdür, önizleme sürümü olduğu için sadece ingilizce, tamsürüm çıkınca tüm dillere destek verecektir.