Yasal Uyarı

YASAL UYARI

fulltorrentindir.net sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. fulltorrentindir.net sitemiz T.C 5651 sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” adı altında hizmet vermektedir.

Bununla bağlantılı olarak site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etmek ve onaylamak gibi bir görevleri yoktur. fulltorrentindir.net sitemiz bir paylaşım platformudur.Sitemizde yayımladığımız hiçbir dosya sitemizin sunucularında barındırılmamaktadır.

Bu nedenle Telif haklarından doğabilecek sonuçlarda Sunucu Sahipleri sorumlu tutulamaz,dava konusu olamaz ve suçlanamazlar.Sitemizi barındıran şirket , sitemizin kullanım amacından kati suret ile sorumlu değildir.

İÇERİKLER:

Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaların hiçbiri sunucularımızda barındırılmamaktadır. İndirdiğiniz dosyaların kurulum,kullanım ve çalıştırılmaları tamamen kullanıcıların yani sizin sorumluluğunuz altındadır. Bu nedenle sitemizden indirdiğiniz herhangi bir dosya yüzünden doğabilecek herhangi bir sorundan dolayı sitemizi sorumlu tutamazsınız.
TELİF HAKLARI:
İçerikler özgün bir şekilde herkes tarafından oluşturulabilir.Sitemiz yönetimi şikayet sonrası işlem yapmak ile sorumludur. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde hizmet vermektedir.Bu madde gereği sitemizde Telif haklarını elinde bulundurduğunuz Yazı,İçerik,Resim ve Diğer her türlü dosyaların yasal olmayan bir şekilde yayınlandığını düşünüyorsanız; bizlere mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz :

sanalnefes@gmail.com

Yukarıda yazılanları kabul etmiyorsanız buradan Google sitesine yönlenebilir ve bu siteyi terk edebilirsiniz.