Kapat
Bilim ve Teknoloji 158 kişi indirdi 0

Youtube’da Yayın Yapmak İçin Gerekli Programlar

youtube-yayın-yapmak-ıcın-gerekenler

Youtube’da Yayın Yapmak İçin Gerekli Programlar

Merhabalar, bugün sizlere youtube üzerinde kanalları olan arkadaşlara güzel videolar yapmak için kullanabilecekleri birkaç program göstereceğiz.Bu programlar ile videolarında çok güzel performans gösterecek ve izleyicilerinin ilgisini toplayacaksınız.

Bandicam    BURAYA TIKLA VE İNDİR                                         www.intifada1453.org

bandicam-video-kayıt-programı

Bandicam hemen hemen herkesin de bildiği gibi masaüstü ekran için kayıt alma programıdır.Bandicam ile çok yüksek kalitede oyun videoları kaydedebilirsiniz.Ayrıca bandicam’ın sevilme nedenlerinden birisi de istediğiniz uzunlukta 3840×2160 çözünürlüğünde videolar kayıt edebiliyorsunuz..

 

Fraps           BURAYA TIKLA VE İNDİR                                         www.intifada1453.org

FRAPS İNDİR

Fraps ile ekran kayıdı almak isteyen arkadaşlar genel olarak yoktur.Çünki fraps programı oyun videosu çekmek için kullanılır.Kalitesi ve performansı çok iyi olduğu için oyun videoları çekmek için idealdir.Fakat Fraps’in yazılımı oldukça düşüktür.Ses efektinden tutun kayıt ederken resim ekleme vs. işlemleri gerçekleştiremezsiniz.

Camstudio     BURAYA TIKLA VE İNDİR                                        www.intifada1453.org

camstudio-video-kayıt-programı

Camstuido programı kullanımı en basit olan ekran kayıt programlarındandır. SWF ve AVİ gibi formatlar dahilinde videolarınızı diğer formatlarla da kaydedebiliyorsunuz.Herkes tarafından taktir edildiği söylenemez çünki video kalitesinin o kadar da iyi olduğunu söyleyemeyiz.

 

M.Action       BURAYA TIKLA VE İNDİR                                         www.intifada1453.org

action-video-kayıt-programı

Mirillis Action programı ile bilgisayarınızda bulunan görüntülerin video kayıtlarını yapabiliyorsunuz.Programın en beğenilen özelliği kolay ve hızlı bir arayüze sahip oluşudur.Bu programı üstteki linkten indirdikten sonra hd kalitede videolar çekebilirsiniz.Ayrıca programın bir özelliğinden daha bahsedecek olursak; oyun videoları çekerken ekranda saniye saniye beliren fps kullanımı da programda mevcut.

intifada1453_2

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"