Kapat
League of Legends 322 kişi indirdi 0

Zed Sezon 6 Rün Kabiliyet Dizilimi İtemleri ve Taktikleri

zed item kabiliyet dizilimleri

Merhabalar arkadaşlar.Bugün League of Legends Karakteri olan ZED’i ele alacağız.Zed herosu ile nasıl oynamanız gerektiğini rün ve kabiliyet dizilimlerini , çıkılması gereken itemleri ve taktikleri paylaşıyorum.

Öncelikle Zed AD bir şampiyondur.Çok tehlikelidir ve oynayacağı koridorlar Top Lane ve Mid Lane’dir.Zed çok iyi ani hasar veren bir şampiyondur ve çok sayıda kombosu vardır.

İlk olarak koridorda Q Keskin Shruiken yeteneğini açmalıyız.Çünkü rakibi arada dürtmek ve çok sayıda minyona aynı anda hasar verebilmektir.Zed için farm çok önemlidir bu yüzden bütün minyonları kaçırmadan temizleyin.Ayrıca 18 farm 1 kill ile eşdeğerdir

Zed’in ultisini kullanmadan önce dikkat edilecekler : Ölüm işareti yeteneğini kullanmadan önce bütün yeteneklerinizin gelmesini bekleyin ve hiçbirini atmayın.Rakibe ulti attığınız zaman bir gölge çıkartın ve 3 Shurikenide rakibe tutturun ardından hemen e yeteneğini kullanarak uzaklaşın.(3 gölge: Zed ultisini kullanırken 1 gölge daha çıkarabiliyor) Ölüm işaretinden sonra  yetenek kullanmak ölüm işaretinin vuruş gücünü bi hayli yükseltir.Ulti gölgeniz için R normal için W kullanın.

Ayrıca Ultinizi başka ultileri doclamak (yememek) istiyorsanız da kullanabilirsiniz.Mesela bir veigar size ultisini attı,ultisi size gelene kadar siz de veigara ulti atarsanız veigar’ın ultisini doclamış olursunuz.

Rün Dizilimi

rün

Rün diziliminiz bu şekilde olmalıdır arkadaşlar.Büyülerinizi ise Tutuştur ile Sıçra olarak alabilirsiniz.Zed ultisini attıktan sonra tutuştur işine yarayabilir.

Kabiliyet Dizilimi

kabiliyetler

Kabiliyetlerinizi de bu şekilde yapmalısınız arkadaşlar.

İtemler

builddd

Skill Geliştirme Sırası

skillsıra

Zed'in Güçlü Oldukları ve Zayıf Oldukları Herolar

zedd

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"